Apartament 2+1 - 133m2

Pjesërisht e mobiluar
76,000€

  • REFSK05652 - Astir - Rruga Loni Ligori

Përshkrimi i pronës

REFSK05652 - Tek Astiri, ne Rrugen Loni Ligori, prane Viles L, shitet Apartament 2+1+Verande, ne katin 6 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne verande, dhome cifti e madhe me dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet pjeserisht i mobiluar sic eshte ne foto. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi qe do te thote se ka drite natyrale gjithe diten. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 133m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Astir
Rruga Rruga Loni Ligori
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
79,000€
Apartament 2+1 - 117m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture sh...

Për Shitje
75,000€
Apartament 2+1 - 112m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar ne Astir. Struktura e ambjentit eshte: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiaket me te...

Për Shitje
79,000€
Apartament 2+1 - 103m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Apartament 2+1+2 (njeri nga tualetet me dritare) ne pallatin me te mire te astirit, mbi bar UNIK, ne katin e 1 banim ose kati 2 nga toka. Pallat i men...