Ne Komunen e Parisit, jepet me Qira Apartament 2+1! - 90m2

E mobiluar
370€ / muaj

  • Rruga Liman Kaba
  • 304
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK05596 - Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem, bashke me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, nje dhome per femije dhe nje tualet i bollshem. Orientimi eshte nga perendimi, duke ofruar ndricim te mire gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe pervec qetesise dhe ajrit te paster pallati ka cilesi ndertimi shume te mire dhe administrimi i pallatit eshte perfekt, gjithashtu zona te ofron facilitete te shumta si Markete, Linja Urbani, Farmaci, Banka, etj..

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Liman Kaba
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj

450€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Zyre ! - 73m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Jepet me Qira Zyre tek Komuna e Parisit. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8-katesh me ashensor. Zyra ka permasa te rregullta , me orient...

Qira
450€ / muaj
Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 98m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kompleksit Kika 2 me siperfaqe totale 98 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh i cili es...

Qira
450€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 87m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Ne qender te Komunes se Parisit jepet 2+1 me qira. Apantamenti ka siperfaqe 87 m2 dhe organizohet ne hapesire ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie ba...

//do something