Tek Kodra e Diellit shitet dyqan - 80m2

E pa mobiluar
76,000€

  • Rruga Mustafa Matohiti
  • 63

Përshkrimi i pronës

REFSK05491 - Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Mustafa Matohiti, shitet dyqan, me siperfaqe 76 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Lokal, Dyqan, Farmaci, Klinike Dentare, Parukeri, etj..... Ambientet ndodhen ne katin zero te nje pallati te ri. Siperfaqja e ambientit eshte open space. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Mustafa Matohiti
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
75,000€
Shitet Ambient Biznesi, Tek Kafe Flora, Ne Qender Te Ti... - 25m2
Qender - Rruga Mine Peza

Shitet Dyqan buze rruges "Mine Peza" 50 meter larg kafe Flores. Ambjenti aktualisht eshte i lene me qera 250 euro kundrejt nje biznesi te konsoliduar...

E RE
65,000€

70,000€

Tek Ish Ekspozita, Shitet Dyqan !! - 39m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Komuna e Parisit

Ne Blv. Bajram Curri, perball ish Ekspozites shitet ambient biznesi me siperfaqe te hipotekuar 39m. Ambienti eshte gjysem bodrum me tre shkalle, opens...

E RE
75,000€

82,300€

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Ambient Komercial !! - 24m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 8 kateshe ndertim i vitit 2015. Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka munde...