Apartament 2+1 - 112m2

E mobiluar
75,000€

  • REFSK05475 - Astir - Rruga Mikel Maruli

Përshkrimi i pronës

REFSK05475 - Shitet Apartament 2+1 i mobiluar ne Astir. Struktura e ambjentit eshte: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiaket me te mira. Cdo dhome eshte e mobiluar. Dy dhomat e gjumit te arreduara me shum stil , 2 tualete 1 ballkon i madh me pamje shume te bukur duke qene sepse eshte ne katet e larta. Zona ku ndodhet ambjenti eshte shume e qete dhe e sigurte. Pallati ka punime shume cilesore. Apartamenti disponon kontrate porosie dhe Pronari jep garanci per hipoteken. Per me shume informacione si edhe nje shoqerim ne prone kontakto tani!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Astir
Rruga Rruga Mikel Maruli
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
65,000€
Apartament 2+1 - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Për Shitje
79,000€
Apartament 2+1 - 117m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture sh...

Për Shitje
79,000€
Apartament 2+1 - 103m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Apartament 2+1+2 (njeri nga tualetet me dritare) ne pallatin me te mire te astirit, mbi bar UNIK, ne katin e 1 banim ose kati 2 nga toka. Pallat i men...