Apartament 2+1 - 117m2

E mobiluar
79,000€

  • Rruga Mikel Maruli
  • 39

Përshkrimi i pronës

REFSK05473 - Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi, dhome cifti e madhe me dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu qe do te thote se ka drite natyrale gjithe diten. Disponoin te gjithe dokumentacionin e nevojshem per marrjen e hipotekes dhe aktualisht dokumentacioni eshte dorezuar prej kompanise ndertuse ne ZRPP. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Astir
Rruga Rruga Mikel Maruli
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
87,000€
Tek Kompleksi Green City, Shitet Apartament 2+1+Garazhd... - 106m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes "Green City", shitet Apartament 2+1+2 tualete, si dhe nje Garazhd si pjese e cmimit. Aktualis...

Shitje
83,000€
Shitet Apartament 2+1+Garzhd Me Cmim Fantastik! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Shitet Apartament 2+1+Garazhd ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor .Apartamenti eshte i mobilu...

Shitje
80,000€
Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir! - 66m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim to...