Apartament 3+1 - 107m2 149,000€

  • REFSK05471 - Garda

Përshkrimi i pronës

REFSK05471 - Tek Garda, ne Rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, ne katin e 5, ne nje pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, nga e cila njera me dalje ne ballkon, dhe 1 tualet. Struktura e Apartamentit eshte shume e rregull, shperndarja e dhomave behet nepermjet nje korridori te madh. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje qe do te thote ka pamje nga rruga kryesore dhe ka drite pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te mirat per investim pasi eshte ne zonen me dinamike te Tiranes. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Zona Garda
Rruga Rruga Lidhja e Prizrenit
Viti i ndërtimit 1980

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje

135,000€

140,000€

Apartament 3+1 - 240m2

Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , sebashku me nje post parkimi ,me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto es...

Për Shitje

140,000€

Apartament 3+1 - 117m2

Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Buze Rruges se Kavajes ,3 minuta prane qendres dhe fare prane Myslym Shyrit ,shitet apartament 3+1 me siperfaqje te bollshme .Ndodhet ne katin e 9 t...

Për Shitje

135,000€

145,000€

Apartament 3+1 - 118m2

Don Bosko - Don Bosco

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...