Vilë - 488m2

E pa mobiluar
450,000€

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 14

Përshkrimi i pronës

REFSK05467 - Afer Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Rrugen Margarita Tutulani shitet vile 3 kateshe per banim ose biznes. Siperfaqja e truallit eshte 220 m2, kurse siperfaqja ndertimore e te treja kateve eshte 490 m2. Termoizolimi i viles eshte bere ne menyre perfekte me te gjithat standartet e kohes. Shkallet jane te shtruara me mermer teper cilesor. Te treja katet e viles perbehen seicili nga nje sallon i madhe, tre dhoma dhe nje tualet. Tek oborri perpara viles ka mundesi per dy vende parkimi. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi i shitjes se viles eshte per vetem 918 Euro/m2, kur cmimi i references se shtetit eshte 1520 Euro/m2. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 488m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Margarita Tutulani
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme