Tek Rruga Qemal Stafa, shitet Dyqan - 60m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Qemal Stafa
  • 40

Përshkrimi i pronës

REFSK05458 - Tek Rruga Qemal Stafa, shitet Dyqan, ne katin e pare te nje pallati te ri, per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Lokal, Butik, Parukeri, etj.... Siperfaqja e dyqanit eshte 60 m2 duke perfshire kate te pare dhe te dyte te brendshem, Cmimi eshte 2000 Euro\m2. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Shkolla E Kuqe
Rruga Rruga Qemal Stafa
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

I Pa mobiluar Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
107,000€

110,000€

Shitet Super Dyqan, Me Siperfaqe 41 M2, Ne Katin Zero! - 41m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona...

Shitje
128,000€
Ne Zonen E Bllokut, Shitet Apartamentper Ambjente Kome... - 60m2
Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca shitet apartament/njesi 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri etj. Ambjenti ndodhet ne katin e par...

Shitje
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...

//do something