Ne Don Bosko, Jepen me Qira 2 Ambjente Komerciale ! - 248m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Don Bosko
  • 87

Përshkrimi i pronës

REFSK05454 - Tek Rr. Don Bosko, perball Filantos, ne krahe te Gjykates Administrative buze rruge jepen me qira 2 ambjente me siperfaqe totale 248 m2 per cdo lloj Biznesi. Njeri nga ambjentet eshte me sip. 140 m2, dhe jepet me cmim 800 Euro/muaji, kurse tjetri me sip. 108 m2 dhe jepet me cmim 700 Euro/muaji. Fakti qe ndodhen buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Call Center, Lokal, etj... Ambjentet ndodhen ne katin zero te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Siperfaqja e ambjentit eshte open space, me nje lartesi prej 6 m2 e cila te jep mundesi per ta kthyer dhe ne dupleks, dhe ka seicili nga 1 tualet. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast , edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte vendi i duhur pasi zoteron qetesi totale. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 248m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor I Pa mobiluar Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,200€ / muaj
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dir...

Qira
1,100€ / muaj

1,300€ / muaj

EXCLUSIVE
Dyqan Me Qira Tek Garda - 160m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Jepet me qira dyqan tek Garda me siperfaqe rreth 160 m2 e ndare ne duplex. Ambienti eshte pjeserisht i ndare me gips dhe nje pjese open space dhe mun...

Qira
1,300€ / muaj
Ne Laparake, Jepet Me Qira Magazine 700 M/2 - 700m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laparake, jepet me qira Magazine me siperfaqe 700 m/2, e pershtatshme per magazinim, oficine, apo per nevoja te ndryshme te akiviteteve tregtare, t...

//do something