Tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3 - 212m2

E pa mobiluar
199,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 281
  • 3 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK05452 - Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje i madh me oxhak dhe me dalje ne ballkon, ambjentin e gatimit me vete dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet te madh dhe dalje ne ballkon, dy dhoma femijesh, dhe dy tualete te pergjithsheme, qe te gjitha me dritare. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe hapesire te mjaftueshme. Per momentin jane te pavendosura dyert e brendshe, hidrosanitaret dhe parketi gje qe ju jep mundesi ta aredoni sipas deshires tuaj. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje dhe Perendim. Pamje qe te ofron apartamenti eshte mbreslenes. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi i apartamentit eshte per vetem 950 Euro/m2. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 212m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€

190,000€

Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Komuna E Parisit! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe organizohet ne : living room me siperfaqe te...

Shitje
203,000€

207,000€

Prane" Petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1... - 155m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2, teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te kerk...

Shitje
190,000€

197,000€

Tek "kompleksi Magnet", Shitet Apartament 3+1, Super I... - 131m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. Apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te...

//do something