Zyre - 130m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 68

Përshkrimi i pronës

REFSK05428 - Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e stadiumit dinamo dhe i organizuar ne 4-ambiente dhe nje tualet. Ambienti ofron akes te plote me zonat perreth per shkak te pozicionit te favorshem, si dhe levizshmeri te larte automjetesh dhe kembesoresh . Apartamenti eshte shume i pershatshem per zyra noterie, programimi, arkitekture, perfekt per klinike dentare. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjshme kontakto tani ne nr 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

Qira
850€ / muaj

950€ / muaj

EXCLUSIVE
Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

Qira
920€ / muaj

1,012€ / muaj

Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2
Blloku - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndr...

//do something