Zyre - 130m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • REFSK05428 - Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Përshkrimi i pronës

REFSK05428 - Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e stadiumit dinamo dhe i organizuar ne 4-ambiente dhe nje tualet. Ambienti ofron akes te plote me zonat perreth per shkak te pozicionit te favorshem, si dhe levizshmeri te larte automjetesh dhe kembesoresh . Apartamenti eshte shume i pershatshem per zyra noterie, programimi, arkitekture, perfekt per klinike dentare. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjshme kontakto tani ne nr 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 4

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambjent komercial. Amjenti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja e...

Për Qira
1,000€ / muaj
Zyrë - 96m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Te Turdiu Center Jepet Apartament Luksoz dhe i investuar me qira per zyra. Apartamenti organizohet ne sallon te plot drite ne cilen ndodhet dhe zona e...

Për Qira
900€ / muaj
Zyrë - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...