Tek Kodra e Diellit, Shitet Ambient me Cmim Okazion - 290m2

E mobiluar
188,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 109

Përshkrimi i pronës

REFSK05410 - Tek fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Ambjent Komercial së bashku me Biznesin e ngritur (290 m²) ne kati 0, aktualisht i dhënë me Qira afatgjate 1000 Euro/ muaj. Ambjenti aktualisht funksionon si Qender Masazhi, Spa, Fizioterapie, dhe Shitet totalisht i kompletuar. Ambjenti eshte i ndare ne 8 dhoma, holli prites, 3 tualete dhe 3 dushe, me sistem Aspirimi dhe Kondicionim si dhe ka nje magazine të bollshme per te mbajtur paisjet rreth 90 m². Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet per arsye emigracioni. Tek rruga Shkelqim Fusha, shitet ambient komercial me siperfaqe te bollshme, dhe zone me levizshmeri shume te madhe. Ambienti organizohet ne 9 dhoma+ 3 tualete+ 1magazine. Kryqezimi aty afer lidh zonen e Komunes se Parisit me Kodren e Diellit. Çmimi eshte vertet OKAZION, per vetem 650 Euro/m² (madje eshte dhe pak i negociushem), nderkohe qe ne zone cmimi normal eshte mbi 2000 Euro/m². Investimi i bere nga pronari eshte ne vleren rreth 30.000 Euro. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 290m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
195,000€
Tek Kodra E Diellit Shitet Dupleks Me Orientim Lindje!! - 173m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit , Shitet Super Dupleks me pamje nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 5&6, te nje pallati te administruar 24 ore dhe me stan...

Shitje
160,000€

208,000€

Shitet Lokal Me Mundesi Shume Te Mire Investimi Ne Pall... - 112m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Shitet Lokal me mundesi shume te mire investimi ne pallat te ri te 2006! Lokali ka siperfaqe te brendshme prej 112 m2 dhe organizohet ne forme L gjith...

Shitje
185,000€

210,000€

Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex Me Cmim Okazi... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra(kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi, dhe shume te tjera), parukeri, qender es...

//do something