Jepet me Qira Ambjent Komercial - 480m2

E pa mobiluar
1,400€ / muaj

  • REFSK05403 - Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Përshkrimi i pronës

REFSK05403 - Tek Liqeni i Thate, ne fund te Rruges Hamdi Garunja, jepet me qera Ambjent Komercial, ne katin zero dhe katin 1 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Ambjenti ka siperfaqe totale prej 460 m2, nga e cila kati zero ka sip.prej 300 m2 dhe kati 1, ka sip.prej 160 m2. Te dyja katet siperfaqen e kane open space. Fakti qe ndodhet ne zone periferike dhe anes rruges te jep mundesi ta shrfytezosh si zyre Arkitekturore, Studio te ndryshme, Linje Prodhimi, etj.... Ambjenti mund te jepet me qera dhe seicili kat me vete ose i gjithi bashke. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 480m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 6

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Vendndodhje Ideale... - 110m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercial me pamje nga rruga kryesore, tek Shallvaret. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 110m2 dhe eshte i pershtatshem per te...

Për Qira
800€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepen Me Qira 2 Ambjente Komerciale ! - 248m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Rr. Don Bosko, perball Filantos, ne krahe te Gjykates Administrative buze rruge jepen me qira 2 ambjente me siperfaqe totale 248 m2 per cdo lloj B...

Për Qira
1,500€ / muaj
Myslym Shyr, Jepet Dyqan 100 M2 Me Qira! - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet dyqan me qira, me siperfaqe 100 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe nd...