Shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. - 154m2

E mobiluar
160,000€

  • Rruga Eduard Mano
  • 488
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK05398 - Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me hapesire te madhe, ambient gatimi me vete, dhome cifti, dhome femijesh dhe 2 tualete. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe mobilim bashkekohor (pjesa me e madhe e mobilit eshte e perfshire ne cmim). Gjithashtu i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket shume cilesor.Orientimi eshte Jug-Lindje, qe do te thote se gjithe diten ka ndricim natyral. Zona ofron nje standart jetese te larte, pasi pervec qetesise dhe ajrit te paster, ofron dhe kopeshte, supermarkete, restorante, farmaci, linje urbani, etj.... Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. . Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 154m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Eduard Mano
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

I mobiluar Hipotekë Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon Depo Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
150,000€
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1 - 106m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Super Apartament 2+1 me pamje nga kopeshti Zoologjik dhe nga Liqeni Artificial. Ne katin e 3-te te nje pallati te ri i pa...

Shitje
125,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mo... - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa b...

Shitje
120,000€

149,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Ap. 2+1+2... - 108m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te në një pallat te ri i vitit 2018 i paji...

//do something