Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 111m2

E pa mobiluar
175,000€

  • Rruga Pjetër Bogdani
  • 398
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK05374 - Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Pjeter Bogdani, shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet brenda dhe dalje ne ballkon, dhome femijesh, dhe 1 tualete i pergjithshem. Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar ne Tirane dhe eshte nje investim shume i mire si per banim ashtu edhe per qera. Apartamenti eshte i shtruar me parket shume cilesor dhe shitet i pamobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje qe do te thote se ka drite natyrale gjithe diten. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Blloku
Rruga Rruga Pjetër Bogdani
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 10

Tipare

I mobiluar Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Depo Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
175,000€

179,000€

Shitet Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

Shitje
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

Shitje
183,000€
Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 2+1 Te Tirane... - 102m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Shitet Apartamenti 2+1 i pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze dhe shumë afër qendrës së Tiranës. Ky Apartament është një investim i sigurt dhe...

//do something