Apartament 2+1 - 107m2

E mobiluar
167,000€

  • REFSK05367 - Stadiumi Dinamo - Rruga Zef Jubani

Përshkrimi i pronës

REFSK05367 - Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Zef Jubani, shitet apartament 2+1, ne katin e 5-te banimi te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nga e cila njera me tualet dhe 1 tualet te pergjithshem. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja dhe Perendimi, qe do te thote se pjesen me te madhe te dites ka ndricim natyral. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te mirat per banim, pasi eshte shume afer qendres dhe liqenit, por gjithashtu nje mundesi shume e mire per investim pasi eshte ne zonen me dinamike te Tiranes. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Zef Jubani
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 7

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
170,000€
Apartament 2+1 - 108m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te mire te Bllokut shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te banimit dhe 7 te ndertimit te nje pallat te ri cilesor me ashensor. Apartamenti k...

Për Shitje
166,000€
Apartament 2+1 - 110m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Pazari i Ri shitet apartamament 2+1+2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i viteve te fundit ,me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si...

Për Shitje
167,000€
Apartament 2+1 - 117m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Pazari i Ri ,shitet apartamenet 2+1+2 ,ne katin e katert te nje pallati te ri ndertim i vitit 2014 me ashensor.Apartamenti eshte i oraganizuar si...