Shitet Ambient Komercial ! - 150m2

E pa mobiluar
124,000€

  • Rruga Nikolla Lena
  • 54

Përshkrimi i pronës

REFSK05362 - Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto ne certifikate pronesie prej 146 m2 dhe aktualisht eshte i ndare ne 3 dhoma, por fakti qe eshte i ndare me gips te jep mundesine ta kthesh ne nje open space te madh dhe ta shrfytezosh per biznese te ndryshme, si Linje Prodhimi, por dhe si Magazine, etj..... Kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Nikolla Lena
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
105,800€
Rruga Myslym Shyri, Shitet Zyre - 46m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

Shitje
118,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investu... - 87m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nder zonat me te kerkuara ne Tirane, prane Myslym Shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pal...

Shitje
128,000€
Ne Zonen E Bllokut, Shitet Apartamentper Ambjente Kome... - 60m2
Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca shitet apartament/njesi 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri etj. Ambjenti ndodhet ne katin e par...