Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Jug-Lindje !!! - 123m2

E mobiluar
113,000€

  • Rruga Robert Shvarc
  • 645
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK052810 - Ne Komunen e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne rrugen Robert Zhvarc, shitet Apartament 2+1+2, ne katin 4-te te nje pallati te ri 5-katesh, i pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture dhe planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sa hyn ne apartament ka korridor te bollshem qe ben ndarjen e ambienteve te dites dhe nates, vazhdojme ne te majte me sallonin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, nje dhome femijesh nga e cila njera me dalje ne verande, nje tualet tjeter me dritare. Apartamenti ka punime cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar. Orientimi eshte Lindje-Jug-Perendim qe do te thote se apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites. Duhet theksuar qe apartamenti ka dhe verande me sip 23 m2, e cila mund te mbyllet dhe te behet dhome ose mund te perdoret si ambjent relaksi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha lehtesirat e mundshme, si kopshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj.Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor . Kontaktoni Kompanine Real Deal ne nr. e tel 067 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Robert Shvarc
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 5

Tipare

Verandë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
93,000€

103,000€

EXCLUSIVE
Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komerci... - 39m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambient Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht në gjendje pune si...

Shitje
111,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Hipotek... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Shitet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe 1 tualet me dritare. Ndodhet ne katin...

Shitje
110,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 91m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges "Komuna e Parisit" tek pallati perball me lulishten. Apartamenti i arreduar se fundmi dhe cdo gje e re qe ng...

//do something