Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Jug! - 75m2

E pa mobiluar
83,000€

  • Kavaja Street
  • 706
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK052622 - Prane 21 Dhjetorit, tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, me planimetri perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane minibashkise, ofron nje cilesi ndertimi qe ia kane zili edhe ndertimet me te njohura ne Tirane. Fasade e ventiluar per termoizolim perfekt. - dritare me xhama termik tripleks _ lartesia e apartamenteve 305 cm - materiale ndertimi Gjermane - materiale elektrike Italiane - hidrosanitare incaso - tubacione gati per sistem chiller - lulishte dhe hapesira te perbashketa, pishine, fushe tenisi - ashensore te bollshem - planimetri te rregullta dhe me shume drite. Çdo sherbim qe te duhet gjendet rreth teje dhe mezi do presesh te kthehesh ne shtepi ku do gjesh luksin dhe rehatine. Apartamenti ka orientim perfekt nga jugu ku pamja eshte totalisht e hapur dhe gjithe diten ka drite natyrale. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi e bollshme, 1 tualet dhe 1 ballkon. Për një vizite ne kete apartament kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
92,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1... - 85m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
96,000€
Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Cmim Kleringu Per... - 89m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square 2...

//do something