Tek fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Super Apartament 1+1 - 80m2

E mobiluar
72,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 192

Përshkrimi i pronës

REFSK05262 - Tek fillimi i Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, shitet Super Apartament 1+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambient gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti dhe 1 tualet. Te gjitha punimet e apartamentit jane bere nga pronari. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe mobilim bashkohor i cili perfshihet i gjithi ne cmim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundeshme, stacion urbani, kopeshte, shkolla, supermarkete, etj dhe ndodhet vetem 5 minuta nga Liqeni Artificial. Pervec te tjerash eshte nje mundesi shume e mire Investim. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja dhe ka pamje nga qyteti. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
70,000€
EXCLUSIVE
Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Plus Garazhd Në Një Komplek Të Ri I 2018 - 71m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Në rrugën Bill Klinton, Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 plus Garazhd në një Kompleks të Ri shumë cilësor i ndërtuar këto 2 vitet e fundit. Kom...

Shitje
75,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Jug-Lindje - 76m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...

Shitje
75,000€
RESERVED
Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra E Diellit! - 82m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Te Kodra e Diellit Shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashnsor dhe te mir...