Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Jepet me Qera Super Vile me Pishine - 491m2

Pjesërisht e mobiluar
3,000€ / muaj

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 104

Përshkrimi i pronës

REFSK052605 - Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, jepet me qera Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni kaosit urban, ky eshte vendi ideal per te jetuar. E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster, natyra magjepsese dhe pamja panoramike e qytetit te Tiranes dhe liqenit artificial, ndjesia dhe emocionet qe te percjell ky kolazh elementesh jane unike. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vetratat e medha te xhamit te japin ndjesine e vazhdimesise se natyres ne interier dhe te bejne te ndihesh sikur je njekohesisht edhe brenda edhe jashte shtepise. Vila ka siperfaqe totale prej 491 m2 dhe eshte kater kate ndertim. Ne katin e pare ndoshet salloni i bollshem, ambjenti i gatimit me vete si dhe ambjenti i ngrenie nga i cili dilet dhe ne ballkon. Kuzhina eshte e arreduar me material druri cilesor, po ashtu edhe elektroshtepiaket jane te cilesise me te mire ne treg. Gjithashtu ne katin e pare ndodhet dhe nje tualet. Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe dy tualete. Dhoma matrimoniale ka garderob me vcete dhe tualet. Gjithashtu nga dhoma dilet ne verande, ku te afrohet nje pamje fantastike. Ne dy katet e poshtme ndodhen dy dhoma gjumi, nje tualet, ambjenti i palestres i kompletuar, jakuzzi dhe garderob. Gjithashtu ne katin e poshtem ndodhet dhe nje sallon ndenje nga i cili dilet ne oborrin e viles ku ndodhet dhe pishina. Investimi ne vile eshte bere nga vete pronari duke filluar nga sistemi elektrik, hidraulik, vetratat te cilat jane me dopio xham, parketi prej druri, sistemi chiller, oxhaku funksional (ndodhet ne sallonin kryesor), etj....Vila disponon gjithashtu dhe dy poste parkimi. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 491m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
3,000€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Vile 2-Kateshe Per Biznes... - 300m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, prane shkolles 9-vjecare Edith Durham jepet me qira vile 2-kateshe e investuar per biznes. Kati i pare i viles eshte open space, ka sherbyer...

//do something