Tek Rezidenca Secret Garden, Shitet Apartament 2+1, me Pamje Fantastike! - 100m2

E mobiluar
175,000€

  • Rruga Rezervat e Shtetit
  • 148
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK052515 - Tek Kompleksi Rezidencial Secret Garden, shitet apartament 2+1+2, i super investuar dhe me pamje te mrekullueshme. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tuale dhe dalje ne ballkon dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura te vilave ne Tirane, cilesia e ndertimit eshte superiore, i gjithe kompleksi rrethohet nga pyll natyror, aty prane gjendet TEG per sherbimet e nevojshme dhe dhe disa prej shkollave me te mira ne Tirane. Kompleksi ka: -Recepsion 24 ore- Monitorim me kamera të gjithe rrethimit, Parqe te gjelberuar ne sherbim te perbashket. Punimet ne apartament janë shume cilesore, pasi jane bere nga vete pronari dhe çdo detaj eshte zbatuar me perkushtim dhe profesionalizem. Duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik (incaso), parketi i cili eshte prej druri i cilesise se larte, si dhe pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira ne treg. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja dhe Jug-Perendimi duke ofruar nje pamje te mrekullueshme. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose një vizite në prone na kontaktoni në +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona TEG
Rruga Rruga Rezervat e Shtetit
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
159,000€

169,000€

RESERVED
Tek Secret Garden Shite Apartament Ne Rezidence Vilash - 125m2
TEG - Rruga Vilave

Jetoni në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe dhe eshte i organizu...

Shitje
165,000€
Pranë Teg, Shitet Apartament 2+1+2 Në Ndërtim Të Ri, Sh... - 118m2
TEG - Rruga e Elbasanit

Tek Kompleksi Halisoft prane Teg ne ndertim te vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Fantastik. Kompleksi dallohet per punime cilesore dhe ba...

Shitje
160,000€

170,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1! - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka...

//do something