Tek Liqeni Artificial, Shitet Ap 3+1+2 me Pamje Fantastike - 185m2

E mobiluar
255,000€

  • Rruga Llazar Pulluqi
  • 1185
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK052226 - Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Liqeni Artificial, e vetmja mushkeri e gjelber e ngelur ne qytet, shitet Apartament 3+1+2, me pamje te mrekullushme. Apartamenti ka sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 170 m2, ku perfshihet dhe nje verande dhe nje ballkon. Ambienti i kësaj prone organizohet si me poshte: sa hyn eshte nje korridor i bollshem qe ben shperndarjen neper dhoma dhe ambjentin e ndenjes. Salloni i ndenjes është shume i madh, me shume drite pasi orientohet nga jug-lindja dhe ka disa vetrata xhami, si dhe me dalje ne verande. Vazhdon me guzhinen e cila eshte pjese e ambjentit te ndenjes, e cila gjithashtu eshte me dritare dhe eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, duhet theksuar se jane te markave me te mira ne treg. Tek ambjenti i ndenjes ka gjithashtu oxhakun i cili eshte funksional. Ka tre dhoma gjumi, nga e cila njera eshte me tualet brenda. Njera nga dhomat e femijeve eshte me dalje ne ballkon. Apartamenti ka hapsirë të bollshme, komode dhe tepër të menaxhueshme. Duhet theksuar qe investimi eshte bere i gjithi nga pronari, duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik dhe jane te cilesise shume te mire. Përtej sipërfaqes luksoze që ofron është edhe fakti se ka ndricim dhe ngrohtësi maksimale natyrale në cdo ambient të tijin në cdo orë të ditës. I gjithë apartamenti është i veshur me parket te cilesise shume te mire. Dritaret janë të veshura me dopio xham dhe grila të jashtme. Pamja që iu ofron ky apartament është unike. Objekti është i veshur termoizolim dhe izolim akustik. Apartamenti disponon dokumenta të rregullta hipotekore. Objekti në tërësi nuk ka pësuar as edhe një dëmtim nga tërmeti. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 185m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Liqeni Artificial
Rruga Rruga Llazar Pulluqi
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
249,000€
Afër Syrit Të Liqenit Shitet Apartament 3+1 Me Çmim Oka... - 185m2
Liqeni Artificial - Rruga Liqeni i Thate

Ne krah te Syrit te Tiranes, ne nje pallat cilesor te ndertuar nga firma Edil Al shitet nje apartament 3+1 me 3 tualete. Pallati eshte ndertim shume c...

Shitje
235,000€

265,000€

EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 ! - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

Shitje
230,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

//do something