Tek Rruga e Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! - 157m2

E pa mobiluar
259,000€

  • Rruga e Kosovarëve
  • 287
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK052038 - Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2, me hapesira te bollshme. Kompleksi me dizajn modern, ofron nje cilesi ndertimi qe ia kane zili edhe ndertimet me te njohura ne Tirane. Fasade e ventiluar per termoizolim perfekt. - dritare me xhama termik tripleks - ndarja ndermjet apartamenteve dhe mureve ndares me lesh guri qe eleminon zhurmat - shtresa e dyshemes eshte me poliuretan, per eliminimin e zhurmave, kundra zjarrit dhe per izolim akustik dhe termik njekohesisht - lartesia e apartamenteve 300 cm - materialet e ndertimit, materialet elektrike dhe hidrosanitare incaso, nga markat me te mira ne treg - tubacione gati per sistem chiller -3 ashensore ne kat - Planimetri te rregullt dhe me shume drite. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet brenda dhe garderob, 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualete i pergjithshem dhe 1 lavanteri. Aktualisht pronari i apartamentit e ka lene open space qe klienti te kete mundesi per ta ndryshuar planimetrine sipas deshires se vete, (nese nuk i pelqen planimetria aktuale). Per nje vizite ne kete apartament kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal ne nr e tel 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 157m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga e Kosovarëve
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
250,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial Openspac... - 130m2
Komuna e Parisit - Hysen Zaloshnja

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, shitet ambient komercial per shumllojshmeri aktivitetesh! Ambienti ndodhet ne katin 0 t...

Shitje
235,000€

265,000€

EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 ! - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

Shitje
263,000€
Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Ve... - 146m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Shume prane Stadiumit Qemal Stafa, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministru...

//do something