Dyqan - 41m2

E pa mobiluar
107,000€

  • REFSK05157 - Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Përshkrimi i pronës

REFSK05157 - Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina, 20 m larg nga hotel Diplomat 1. Dyqani eshte i veshur me fasade xhami nga te gjitha anet dhe te ofron mundesi te medha brandimi ne nje rruge ku ka shume fluks. Orientimi i prones eshte Veri-Perendim dhe eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i shitjes eshte 2600 Euro per m2. Kontakto ne numrin e telefonit: 0676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 41m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
110,000€
Shitet Apartament I Sapo Investuar 2+1 Me Certifika... - 85m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

SHITET apartament 2+1 tek Blloku Vasil Shanto, 85 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : sall...

Për Shitje
120,000€
Dyqan - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 20m². Ambjenti ndoshet ne katin zero me orientim jug me lartesi 5m...

Për Shitje
120,000€
Tek Rruga Qemal Stafa, Shitet Dyqan - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Tek Rruga Qemal Stafa, shitet Dyqan, ne katin e pare te nje pallati te ri, per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfry...