Ne Rrugen Frank Bardhi, shitet Apartament 3+1! - 149m2

E pa mobiluar
116,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 271

Përshkrimi i pronës

REFSK05152 - Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje ne ballkon, 2 tualete dhe shitet i pamobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje dhe Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopeshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit, etj..., disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi i apartamentit eshte per vetem 778 Euro/m2.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 149m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

I Pa mobiluar Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
119,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 2+1 !! - 118m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Ne Komunen E Parisit, tek blloku i pallateve tek Lulishtja, shitet apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt dhe orientim shume te mire. Apar...

Shitje
130,000€
RESERVED
Shitet Super Apartament Prane Kompleksit Kika 2 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Shitet super apartament 2+1 pane kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe m...

Shitje
120,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 3+1 ! - 157m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

//do something