Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambient - 122m2

E pa mobiluar
65,000€

  • Rruga Demneri
  • 646

Përshkrimi i pronës

REFSK05151 - Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperfaqe 122 m2 per cdo lloj Biznesi. Aktualisht siperfaqja e ambjentit eshte e ndare ne 1 sallon te madhe, 2 dhoma te medha dhe 2 tualete, por mund te behet dhe open space. Pllakat dhe pajisjet e tualetit jane pa vendosura, pasi jane lene ne zgjedhjen e bleresit. Cmimi eshte vetem 530 Euro/m2. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast , edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte vendi i duhur pasi zoteron qetesi totale. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 0
Zona Astir
Rruga Rruga Demneri
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
72,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri E Rregullt - 105m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri te Rregullt dhe Hapsire te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te te nje pallati te ri 9-katesh t...

Shitje
73,000€
Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!!! - 118m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor i ndodhur shume prane unaze...

Shitje
63,000€
Ne Astir, Prane Rruges Kryesore Shitet Apartament 2+1 Okazion ! - 90m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir prane rruges kryesore shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 11-katesh me ashensor dhe eshte i organizuar...