Ne Qender, Jepet Ambient me Qira - 85m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Ibrahim Rugova
  • 44

Përshkrimi i pronës

REFSK051387 - Ne Qender te Qytetit, ne zonen me dinamike, ne rrugen Ibrahim Rrugova, jepet me qira ambient per zyra ne katin e pare me pamje nga parku Rinia. Ambienti eshte openspace dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, si klinika dhe studio te ndryshme, zyra, parukeri, etj... Ka te instaluar linje elektrike trefazore, ambienti eshte e pajisur me rrjet per shperndarjen e internetit, ka te pajisura me vetrata xhami cka ofron mundesi brandimi dhe vizibiliteti per cdo biznes. Eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ne nje nder lokacionet me strategjike te biznesit ne ate zone. Cmimi i qirase eshte 800 Euro bruto duke perfshire dhe tatimin ne burim. Per nje vizite ne prone kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Qender
Rruga Rruga Ibrahim Rugova
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Depo I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
800€ / muaj
Qender, Apartament 3+1+2 Me Qira, Mobilim Komod - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne qender te Tiranes, ne nje zone te zhvilluar ne te gjitha aspektet, jepet me qira apartament 3+1. Zona ploteson te gjitha standartet e jetes bashke...

Qira
800€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 160m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, pas 15-katshit jepet me qira super apartament 2+1+Garazhd, ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Apartamenti str...

//do something