Tek Pazari i Ri, Jepet me Qira Dyqan Buze Rruges Kryesore - 25m2

E pa mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Tefta Tashko-Koço
  • 195

Përshkrimi i pronës

REFSK051135 - Shume afer Pazarit te Ri, ne fillim te rruges Tefta Tashko, jepet me qira dyqan 25 m2. Ambienti eshte open space, me fasade xhami dhe eshte buze rruge. Fakti qe ndodhet ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes dhe buze rruge, eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh si : parukeri, agjenci turistike, dyqan rrobash, exchange, zyra te ndryshme etj. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 25m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Tefta Tashko-Koço
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
320€ / muaj

330€ / muaj

RENTED
Nje Nder Lagjet Me Te Vjetra Dhe Historike Ne Tirane, J... - 57m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes; Pazari i Ri. Nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e Tiranes, Pazari i...

Qira
400€ / muaj
Te Pazari I Ri Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 90m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Te Pazari i Ri te rruga Fadil Rada jepet me qira super apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 7-katesh me ashensor te vit...

Qira
400€ / muaj
Te Pazari I Ri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira !!! - 53m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne te Pazari i Ri, i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te nje pallati te ri e te mireadministruar dhe ka siper...

//do something