Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 ! - 117m2

E mobiluar
103,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 753
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK05074 - Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 1 dhome femijesh, njera me dalje ne ballkon, tualet. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar, ashtu sic e shikoni ne foto. Orientimi eshte Veri-Lindje dhe Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopeshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj..., disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi i shitjes per vetem 880 Euro/m2. Kontakto per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor I mobiluar Ballkon Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Shitje
99,000€

105,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 - 119m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, ne fillim te Rruges Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1, ne katin 6-te te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartament...

Shitje
109,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament Me Planimetri&or... - 125m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture dhe planimetri pe...

//do something