Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 3+1 ! - 157m2

E mobiluar
120,000€

  • REFSK05074 - Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Përshkrimi i pronës

REFSK05074 - Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar, ashtu sic e shikoni ne foto. Orientimi eshte Veri-Lindje dhe Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopeshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj..., disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi i shitjes per vetem 808 Euro/m2. Kontakto per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 157m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
130,000€
Bar-Restaurant - 90m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Rruga Frank Bardhi, mbi rrethrrotullimin e Selites, shitet Lokal, ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e Lokalit eshte 81 m2 duke perf...

Për Shitje
120,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Papafingo - 113m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Papafingo 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organ...

Për Shitje
125,000€
Ne Rrugen Muhamed Deliu Shitet Apartament 3+1+2 - 240m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto eshte gati 125 m2 dhe pjesa e ba...