Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 +Garazh - 116m2

E mobiluar
240,000€

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 525
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSD391489 - Tek Kopshti Botanik, shitet apartament 2+1+2 me garazhin e perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati 4-katesh i ndertuar ne vitin 2016, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2, ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambient gatimi dhe dalje ne ballkon dhe pamje nga liqeni i Tiranes , dhome cifti me dalje ne ballkon me pamje nga kopshti botanik , dhome femijesh dhe 2 tualete me dritare. Apartamenti ka punime shume cilesore pasi eshte bere cdo gje nga fillimi nga vete pronari, pajisur me kondicioner shume cilesor, parket druri nga me cilesoret ne treg. Vlera e shtuar e ketij apartamenti eshte sigurisht salloni, i cili eshte me vetrate xhami, duke ju dhuruar nje pamje fantastike dhe relaksuese nga liqeni i Tiranes. Zona ne te cilen ndodhet pallati, eshte mjaft e qete dhe ka akses direkt me transportin publik, si dhe mjaft njesi sherbimi rreth e rrotull. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
234,000€
Rruga E Elbasanit,te 7 Xhuxhat Shitet Super Apartament - 142m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Ne fillim te rruges se Elbasanit, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit tek 7 Xhuxhat, shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. Apar...

Shitje
240,000€
Shitet Tek Rtsh Apartament 2+1+2 Me Shume Drite! - 102m2
RTSH - ISMAIL QEMALI

Tek RTSH, shitet apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga pallatet me te mira te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh me...

Shitje
213,000€

230,000€

Ne Kompleksin Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 113m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej godinave te...

//do something