Ne Zonen E Porcelanit Shitet Apartament 2+1 - 89m2

E pa mobiluar
67,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 652
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSD391398 - Porcelan, shitet apartament 2+1, ne katin 8 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ka hyrje te dedikuar dhe eshte organizuar si me poshte: koridori , tualeti qendror, dhome gjumi cifti, dhome femijesh, dhe kuzhina. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 89 m2 dhe ka orienetim Veri-Perendim. Disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivleresuar. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha facilitetet per jeten e perditshme, ne rruge kryesore duke patur akses per levizje ne shume drejtime, prane disa televizioneve , institucioneve te ndryshme , supermarkete, farmaci , shkolla, etj. Per te bere nje vizite ne prone na kontaktoni tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 89m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Porcelan
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
65,000€
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Shitje
78,000€
Tek Restorant Freskun Shitet Apartament 2+1+2 + 1 Post... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet apartament 2+1+2 se bashku me 1 post parkimi , ne katin e katert te nje pallati pese katesh ,nd...

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

//do something