Tek Rruga Fortuzi, Shitet Ambient Biznesi - 50m2

E pa mobiluar
65,000€

  • Rruga Fortuzi
  • 146

Përshkrimi i pronës

REFSD391369 - Ne rrugen Fortuzi , shitet ambient komercial i pershtashem per zyra noteriale dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. Dyqani ka nje siperfaqe prej 50m2 neto dhe eshte i organizuar ne nje siperfaqe te bollshme open space dhe nje tualet, dyqani rrethohet me fasade xhami nga te dy anet e tij e cila i jep mundesi brendimi dhe favorizon reklammimin e biznesit tuaj. Dyqani ndohet buze rruges kryesore qe perben avantazh per zhvillimin e biznesit. Shitet bosh dhe mund te pershtatet per cfare do lloj aktiviteti si zyra noteriale , sallon estetike, zyre kontabiliteti, dhe avokatie etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne kete prone apo prona te ngjashme kontaktoni tani me agjensine Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Rruga Fortuzi
Rruga Rruga Fortuzi
Viti i ndërtimit 1996
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Tefta Tashko-Koco, Shitet Dyqan ! - 31m2
Ministria e Jashtme - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko-Koco ne nje pallat te 2018, me ndertim teper cilesor 9-katesh, shitet dyqan me siperfaqe 30.8 m2. Dyqani disponon certifikate p...

Shitje
80,000€
Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir! - 66m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim to...

Shitje
55,000€

69,500€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtash... - 42m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. Ambjenti nd...

//do something