Shitet Apartament Ne Misto Mame 2+1+2 - 146m2

E mobiluar
75,000€

  • Rruga Thoma Koxhaj
  • 774
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSD391349 - Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Misto Mame, me nje siperfaqe prej 146 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Planimetria e ketij apartamenti eshte e rregullt, e shfrytezuar shume mire dhe qe perbehet nga nje sallon i bollshem se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje verande me nje siperfaqe 26 m2. Orientimi i apartamentin eshte nga lindja dhe ofron nje ndricim natyral ne te gjith ambientet e saj. Ka akses me sherbimet dhe infrastrukturen totalisht te rinovuar te zones, lidhur me zonat e tjera. Per nje vizite ne prone dhe prona te ngjashme qe ne trajtojme, ju lutemi na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 146m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 8
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Thoma Koxhaj
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
87,000€
Misto Mame , Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar - 118m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Tek Misto Mame ne rrugen ''Besim Alla" shitet apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me 8 kate dhe ashensor i ndert...

Shitje
78,000€
SOLD
Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2! - 125m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht, ngjitur me pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2016, me punime shume cilesore d...

Shitje
80,000€
Shitet Apartament 115 M2 Prane Tregut Elektrik! - 115m2
Tregu Elektrik - Rruga Mihal Grameno

Shitet apartament prane Tregut Elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9-katesh te pajisur me ashensor dhe me orientim Veri-Lindje-Jug. Apartamenti per m...

//do something