Oxhaku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira te Bollshme - 106m2

E mobiluar
88,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 223
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSD391313 - Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te nje prej komplekseve me te mira dhe me te qeta sic eshte Colombo. Siperfaqe te brendshme 100 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinën me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me hapesire te bollshme te orientuar nga Lindja dhe secila me dalje ne ballkon, dy tualete. Apartamenti eshte i ri dhe punimet jane shume cilesore. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti shitet edhe i pamobiluar me nje vlere tjeter. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjencine Imobiliare Real Deal Properties nr (+355) 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Oxhaku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

Shitje
78,000€

88,000€

SOLD
Tek Blloku I Vilave, Poshte Unazes Se Re Ne Selite, Shi... - 112m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Pandeli Cale

Prane Diplomat 2 dhe Unazes se Re, ne rrugen Pandeli Cale, shitet apartament 2+1+2 ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe t...

//do something