Prane RTSH-se, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 ! - 120m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • REFRG16951 - RTSH - Rruga Themistokli Gërmenji

Përshkrimi i pronës

REFRG16951 - Pranë RTSH-se, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim cilesor dhe komod. Apartamenti ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri i vitit 2011 i pajisur me ashensor, kamera sigurie 24h dhe ndodhet ne nje nga zonat me standartin më të lartë në Tiranë. Apartamenti është me hapsira te bollshme dhe i organizuar ne një Living Room i bollshëm, me shume drite dhe me dalje ne Verand, ambjent gatimi i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, një dhomë gjumi matrimoniale me arredim shume komod, një dhomë gjumi per femijë, 2 tualete dhe veranda e madhe fantastike me orientim Jug - Lindje. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje ose cifte, te cilat preferojn standart të lartë jetese. Për një vizitë në këtë apartament na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona RTSH
Rruga Rruga Themistokli Gërmenji
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
680€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 2+1 - 120m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qender te Tiranes, jepet me Qira, Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 10, jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka...