Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundesi Ideale Investimi Per Zyra ! - 125m2

E mobiluar
230,000€

  • Rruga Nikolla Tupe
  • 81

Përshkrimi i pronës

REFRG16947 - Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te mirembajtur dhe te mire-administraur, me dy ashensore. Kryesisht nje pjese e madhe e apartamenteve ne kete ndertese jane kthyer ne zyra, si pasoje vendodhjes ideale dhe cmimet mjaft te larta te qerase, si zona me qendrore ne Tirane, ku cmimi i Refernces per apartament eshte 195.000 Leke, si askund tjeter ne Tirane. Apartamenti shitet i mobiluar ne gjendjen aktuale. Struktura dhe organizimi e ben gjithashtu nje rast mjaft te mire investimi, tre dhoma mjaft te rregullta dhe te bollshme, njera e shfrytezuar si kuzhine me vete, salloni i ndenjes me hapsire mjaft te bollshme, dy tualete dhe ballkoni. Aktualisht apartamente te ngjashme ne kete pallat jane dhene me qira 800-900 Euro/muaj per zyra, si zone e centralizuar vetem per aktivitete ekonomike, tregtare dhe institucione shteterore. Nxitoni te na telefononi, per me teper informacion dhe vizite ne prone +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Blloku
Rruga Rruga Nikolla Tupe
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
220,000€
Ne Bllok, Shitet Super Apartament 3+1+2 ! - 125m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Shitet super apartament 3+1+2 ne zonen me te mire te Tiranes, ne bllok ne katin e 4 te nje pallati te ri 10 katesh te pajisur me ashensor dhe te mirea...

Shitje
230,000€
EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

Qira
1,700€ / muaj
Apartament Fantastik Prane Parkut Te Liqenit! - 130m2
Blloku - Rruga Janos Hunyadi

Apartament fantastik prane Parkut te Liqenit! Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses. Apar...