Tek Ministria e Jashtme, , Jepet Me Qira Ambient Openspace Per Zyra + Garazhd ! - 203m2

E pa mobiluar
1,500€ / muaj

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 133

Përshkrimi i pronës

REFRG16946 - Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambient komercial Openspace per Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, buze rruge. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme rreth 203 m/2 . Njekohesisht disponon nje verande te jashtme prej 100 m/2, i shfrytezueshem pa problematike pasi konsiderohet si pjese e ambientit. Ne sherbim te ambientit jane dhe dy depo dhe nje garazhd, gjithcka e perfshire ne cmim. Ambienti ka profilin e Bar-Lounge, por mund te pershtatet mjaft mire dhe ne profile te tjera si Zyra, Call Center etj. duke qene se disponon gjithe hapsiren e nevojshme, si dhe vendodhjen mjaft te mire. Cmimi i qirase eshte 1300 euro/muaj Neto, i diskutueshem. Per informacione te detajuara dhe vizite ne prone na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 203m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Ministria e Jashtme
Rruga Bulevardi Zhan D'Ark
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,400€ / muaj

1,700€ / muaj

Tek Twin Towers, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 135m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Twin Towers jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillte te orientuar vetem...

Qira
1,700€ / muaj

1,800€ / muaj

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Per Zyra Ne Qender Te Tir... - 153m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes, me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te...

//do something