Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Teresisht I Mobiluar Dhe Me Cmim Okazional !! - 180m2

E mobiluar
135,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 71

Përshkrimi i pronës

REFRG16769 - Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Teresisht I Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati teper te mirembajtur dhe mireadministruar. Apartamenti eshte i organzuar ne 5 dhoma ne total, 2 prej te cilave sherbejne si ambjente ndenje, gatimi dhe ngrenie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti dallohet per strukture teper te rregullt dhe teper te bollshme, si dhe orientimi i mrekullueshem Jug-Lindje-Perendim. Cmimi eshte okazional, lidhur me vendodhjen dhe zhvillimin qe ka marre zona, duke marre parasysh qe pak me tutje ne kompleksin Delijorgji, shiten apartamente me 1350-1400 euro m/2. Apartamenti shitet teresisht i arreduar, me punime tejet cilesore dhe e veshur me parket, ne te gjithe siperfaqen e tij. Ky apartament mund te jete nje mundesi mjaft e mire investimi, qofte per banim por dhe per mundesi zyrash. Per nje vizite ne prone dhe informacione me te detajuara, na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 180m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 3
Zona Tirana e Re
Rruga Rruga Irfan Tomini
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
144,000€
Vasil Shanto, Shitet Apartament 159 M2, Organizim Fleks... - 159m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet Apartament 4+1+2, 159 m2 ne zonen e Vasil Shantos, nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ploteso...