Mundesi Investimi, Shitet Garsoniere, I Pershtatur ne 1+1 tek "Tregu Elektrik" - 55m2

E pa mobiluar
43,500€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 525
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG16710 - Ne zonen e "Tregut Elektrik", në katin e 4 të një pallati te ri, i pajisur me ashensor shitet Garsoniere i pershtatur ne apartament 1+1, me sipërfaqe totale 54,62 m/2. Apartamenti është i organizuar në një sallon, sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkoni me orinetim nga Jug -Perëndimi. Apartamenti aktualisht eshte i shfrytezuar si ambjent biznesi. Disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor. Gjithashtu pallati ofron dhe mundësi parkimi të mbyllur kundrejt një tarife mujore. Zona ofron qetësi dhe siguri. Per vizite ne prone dhe informacione me te detajuara rreth saj, na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 4
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
45,000€

52,000€

Shitet Garsioniere Tek Rruga E Bogdaneve - 40m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Shume prane qendres shitet garsoniere ideale per investim. Garsonieria ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10-katesh dhe ka orientim Jug-Perendim. Z...

Shitje
47,000€
Te Globe Ne Rruge Te Kavajes, Shitet Garsoniere! - 50m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Prane Globe Ne Rruge Te Kavajes Shitet Garsoniere 50 m2. Garsonieria ndodhet ne katin e 8- te te nje pallati 10-katesh me ashensor dhe ka orientim Jug...

Shitje
45,000€
Laprake, Shitet Njesi E Pershtatur Si Garsoniere Buze R... - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, buze rruges kryesore shitet njesi e pershtatur si garsoniere. Apartamenti organizohet ne nje hapesire ndenje se bashku me ambientin e gati...

//do something