Prane 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019, Shitet Apartament 3+1 - 126m2

E pa mobiluar
140,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 87

Përshkrimi i pronës

REFRG16643 - Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m/2 dhe eshte lene per tu organizuar sipas struktures qe kerkon klienti. Ndertimi eshte ne fazen perfundimtare, mbeten vetem detajet perfundimtare qe njekohesisht jane lene per tu pershtatur, ne varesi te kerkeses se klientit. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Vendodhja dhe cilesia e ndertimit i japin vlere okazionale ketij apartamenti. Nxitoni dhe na komunikoni per nje vizite ne prone dhe informacione me te detajuara

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 126m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 7

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
142,000€
Okazion Tek Kompleksi Homeplan Shitet Apartament 2+1+... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin HOMEPLAN ,Shitet Okazion Apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 164 m², ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh, ndert...

Shitje
143,000€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Ri! - 114m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Ne zonen e 21 Dhjetorit Shitet Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te...

Shitje
135,000€
Apartament 3+1 - 118m2
Don Bosko - Don Bosco

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...