Ne Astir Jepet Me Qira, Ambjent Komercial Per Cdo Lloj Aktiviteti !! - 225m2

E pa mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Teodor Keko
  • 81

Përshkrimi i pronës

REFRG16583 - Ne Astir jepet me qera dyqan me siperfaqe 225 m/2, i ndare ne dy ambjente openspace. Ambjenti ne pjesen me te madhe eshte i pajisur me vetrata xhami cka ofron mundesi brandimi dhe vizibiliteti per cdo biznes .Dyqani eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh tregtare. Cmimi eshte 650 euro ne muaj (perfshire tatimin mbi burim)

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 225m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Astir
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 8

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
640€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 175m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Prane TV Tirana , ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pa...

Qira
700€ / muaj
Mbi Komunen E Parisit Jepet Me Qira Ambient Komercial - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Isuf Elezi

Mbi Komunen e Parisit, jepet ambient komercial me qira me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 verande. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. A...

Shitje
80,000€
Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir! - 66m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim to...