Apartament 3+1 - 144m2

E mobiluar
155,000€

  • REFRG16553 - Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Përshkrimi i pronës

REFRG16553 - Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 3+1+2 ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie dhe njerin nga ballkonet, tre dhoma gjumi dy prej te cilave me ballkone perkatese, dy tualete. Orientimi i apartametit eshte Jug-Lindje qe mundeson ndricim natyral gjithe kohen. Apartamenti shitet i pmobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te mirat e Tiranes, per qetesine, sigurine dhe gjithe facilitetet qe ofrohen ne sherbime, edukim, transport etj. Pallati eshte i mire administruar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 144m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Skender Luarasi
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 9

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
150,000€
Mbi Komunen E Parisit Shitet Ambjent Komercial - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Isuf Elezi

Mbi Komunen e Parisit, Shitet Ambjent Komercial me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 verande. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri.aktualisht...

Për Shitje
165,000€
Apartament 3+1 - 149m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

e Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re ter...

Për Shitje
135,000€
Apartament 3+1 - 118m2
Don Bosko - Don Bosco

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...