Tek Kompleksi Green City, Shitet Apartament 2+1+2, me Cmim OKAZION !! - 106m2

E pa mobiluar
87,500€

  • REFRG16548 - Astir - Rruga Teodor Keko

Përshkrimi i pronës

REFRG16548 - Ne Astir, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes "Green City", shitet Apartament 2+1+2 tualete, si dhe nje Garazhd si pjese e cmimit. Aktualisht objekti i kompleksit ku ndodhet apartamenti eshte ne fazen e ndertimit dhe perfundon totalisht ne fund te ketij viti. Cmimi i tij krahasuar me ate qe vete firma e ndertimit po shet ne kete objekt ka nje diference prej 60 euro per m/2. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e livingut, se bashku me ate te gatimit dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe ballkoni, qe se bashku me hapsiren e perbashket kane nje siperfaqe prej 105.8 m/2, si dhe Garazhdi qe eshte kusht per blerjen e apartamenteve ne te gjithe kompleksin "Green City", me siperfaqe 27 m/2. I gjithe ndertimi karakterizohet nga punime nder me cilesoret, duke filluar nga fasada ventiluar, termo-akustikoizolimi, vetratat, hidrosanitaret tejet cilesore, si dhe ambjenti i kompleksit nje nder me te organizuarit dhe modernit, ne gjithe ndertimet e fundit ne Tirane. Mos humbni mundesine per ta pare nga afer dhe te beni tuajin kete apartament, pasi ky kompleks ka patur nje rritje mjaft te larte te kerkesave dhe cmimeve gjate ketyre 3 viteve qe ka qene duke u ndertuar, ritem i cili vazhdon ne menyre progresive te rritet

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Astir
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
79,000€
Apartament 2+1 - 117m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture sh...

Për Shitje
79,000€
Apartament 2+1 - 103m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Apartament 2+1+2 (njeri nga tualetet me dritare) ne pallatin me te mire te astirit, mbi bar UNIK, ne katin e 1 banim ose kati 2 nga toka. Pallat i men...

Për Shitje
80,000€
Shitet Apartament 2+1 Ne Astir - 110m2
Astir - Rruga Hito Cako

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 10 katesh i cili eshte ndertuar ne vitet 2007 dhe te miremba...