Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1+2 - 115m2

E pa mobiluar
127,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 106

Përshkrimi i pronës

REFRG16321 - Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115.24 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me hapsira shume te bollshme, kend kuzhine me vehte , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkoni i bollshem. Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte duke u perfunduar dhe shum shpejt do te jete i perfunduar totalisht. Hapesira qe e karakterizone kete zone , me bulevardin e gjelber dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 7

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

Shitje
121,600€
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1+2 Cmim Kleringu 1080 Euro/m2 - 113m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja fare prane Unazes Shitet Apartament 2+1+2 Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja me cilesore t...

Shitje
120,600€
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1+2 Planimetri Perfekte - 112m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja fare prane Unazes Shitet Apartament 2+1+2 Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja me cilesore te...