Apartament 2+1 - 101m2

E mobiluar
105,000€

  • REFRG16318 - 21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Përshkrimi i pronës

REFRG16318 - Shitet apartament 2+1 i mobiluar tek Rruga Sali Butka Pas Policise Bashkiake ne katin e 3 te nje pallati te ri 7 katesh me siperfaqe 100.8 m2,i pajisur me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 Sallon Ndenje i madhe me Kuzhine dhe ballkon,2dhoma gjumi me ballkon qe te dyja,1 tualet.Apartamenti ndodhet ne nje pozicon shume te mire dhe zona te ofron te gjitha facitlitet e mundeshme.Disponon dokumentacion te plote hipotekor

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Sali Butka
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
94,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Për Shitje
110,000€
Apartament 2+1 - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin...

Për Shitje
100,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+... - 129m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor...