Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 2+1 - 75m2

E mobiluar
78,000€

  • Kavaja Street
  • 132
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG16313 - Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 81m2, ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mire administruar. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale , 1 dhome gjumi per femije dhe 1 tualet. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitete si supermarkete, bare, farmaci, linja te transportit urban etj. Pallati ka mundesi parkimi dhe apartamenti disponon dokumentacion te plote

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
58,000€

72,000€

SOLD
Te Tirana Golden Park Shitet Apartament 2+1 I Super In... - 77m2
Rr. e Kavajes - Rruga Bedri Karapici

Ne rrugen e Kavajes, te kompleksi Tirana Golden Park, shitet super apartament 2+1 ne katin e pare banim te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Pje...

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

//do something