Okazion Klerigu! Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte ! - 113m2

E pa mobiluar
87,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 231
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162917 - Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 2+1+2. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit ose chiller. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m/2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh , kend kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne faze ndertimi, aktualisht po punohet me pjesen e rifiniturave. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Hapsira qe e karakterizon kete zone , me bulevardin e gjelber dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
69,000€

90,000€

Ambient Komercial Per Shitje Tek Spitali Nene Tereza... - 60m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne rrugen Kongresi i Manastirit, shitet ambient komercial ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i opensapace me 1 tualet dhe fasade n...

Shitje
83,500€
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor.Apartamenti ndodh...

Shitje
79,000€
EXCLUSIVE
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor.Apartamenti ndodhet ne katin...

//do something